KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålningar 3077636
*
nr 307 7636
Sidenmålningar
4st,Japan
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 mars 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/3 16:17:38
1
100 kr
27/3 10:41:55
2
ledande budet*
28/3 20:30:02
3
200 kr
29/3 07:49:28
4
400 kr
29/3 14:03:04
5
450 kr
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien japan japansk sidenmålningar vattenfärg
-
9317 Akvarell
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:27
-
9081 Akvarell
Lee Kanold, daterad - 2000, katt på stol. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46
-
3100 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, "Talli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:16
-
9035 Akvarell
Thage Nordholm (1927-1990), Sverige. Signerad, fam..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:58
-
9209 Akvareller
2 st, Oidentifierad konstnär. "Ringsjön". Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:52
-
3305 Akvareller
2 st, orientaliska, 48x30 cm, akvarell, yttermått ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:13
*
Sidenmålningar
nr 307 7636
Sidenmålningar
4st,Japan
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 mars 2004 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/3 16:17:38 | 1 | 100 kr |
27/3 10:41:55 | 2 | ledande budet* |
28/3 20:30:02 | 3 | 200 kr |
29/3 07:49:28 | 4 | 400 kr |
29/3 14:03:04 | 5 | 450 kr |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien japan japansk sidenmålningar vattenfärg
-
9317 Akvarell
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:27 -
9081 Akvarell
Lee Kanold, daterad - 2000, katt på stol. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46 -
3100 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, "Talli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:16
-
9035 Akvarell
Thage Nordholm (1927-1990), Sverige. Signerad, fam..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:58 -
9209 Akvareller
2 st, Oidentifierad konstnär. "Ringsjön". Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:52 -
3305 Akvareller
2 st, orientaliska, 48x30 cm, akvarell, yttermått ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:13